Díjazottak
Facebook >>
A 2019-es fesztivál nyertesei, április 10–13.
- A legjobb zenekar: Enrico Le Noci Quartet (NL)
- A legjobb hangszeres szólista: Pethő Csaba (HU)
- A zsűri különdíja: Molnár Tamás Quartet (AT)
- A zsűri különdíja: Denis Gagiu (RO)
- A zsűri különdíja: Csíki Ágoston (HU)

A 2018-as fesztivál nyertesei, május 9–13.

- A legjobb zenekar: THE YOUNG COLLECTIVE (Hága, Hollandia)
- A legjobb hangszeres szólista: ALEX HUȚANU, szaxofon (Jászvásár, Ro)
- A legjobb énekes: BARI LACIKA (Miskolc, Hu)
- A zsűri különdíja: DÓSA NOÉMI, ének (Marosvásárhely, Ro)

Gratulálunk a győzteseknek, és sok sikert kívánunk minden résztvevőnek!


FŐDÍJAK, 2017. május 10–14.

- A legjobb zenekar: JAZZ RESIDENCE (Hága, Hollandia)
- A legjobb hangszeres szólista: PINTÉR PÉTER (Budapest, Hu)
- A legjobb énekes (megosztott díj): ANITA PETRUESCU (Bukarest, Ro)
SANDU BÁNTAȘ (Jászvásár, Ro)
- A zsűri különdíja zenekar kategóriában: SZÁSZ ÁGNES QUARTET (Budapest, Hu)
- A zsűri különdíja énekes kategóriában: FARKAS ZSOLT (Budapest, Hu)

Gratulálunk a győzteseknek, és sok sikert kívánunk minden résztvevőnek!


2016
FŐDÍJAK
● A legjobb zenekar(megosztott díj):
D.A.S. TRIO (Magyarország)
ZOLTÁN RUGOVICS TRIO (Graz, Ausztria)
● A legjobb énekes: NAGY LILI (Székesfehérvár, Magyarország)
● A legjobb zenész: BINDER NORBERT (Szeged, Magyarország)
● Színpadi jelenlét: SANDU BANTAȘ (Jászvásár, Románia)
● A verseny meglepetése: ALEX PETRE & VLAD CHIURLEA (Bukarest, Románia)

2015
FŐDÍJAK
● A legjobb zenekar: MADE IN 234 (Litvánia)
● A legjobb énekes: KOSZORUS KRISZTINA (Marosvásárhely)
● A legjobb zenész: VÁRALLYAY PETRA (Magyarország)
● A legjobb hangszeres szólista (megosztott díj):
ALEXANDRU PADUREANU (Bukarest, Románia)
ROBERT COZMA (Jászvásár);
● A legbiztatóbb zenekar (megosztott díj):
D.A.S. TRIO (Ungaria)
CHRIS DEVIL TRIO (Ungaria)


2014
FŐDÍJAK
A legjobb zenekar:
BALOGH TAMÁS QUARTET (Kistarcsa, Magyarország)

A legjobb énekes:
KISGYÖRGY ILKA (Kézdivásárhely, Románia)

A legjobb hangszeres szólista:
FARKAS JÓZSEF zongorista (Egri János Jr. Group, Budapest, Magyarország)

KÜLÖNDÍJAK
A zsűri különdíja hangszeres szólista kategóriában:
ROBERT COZMA harsonás számára (Jászvásár, Románia)

A zsűri különdíja énekes szólista kategóriában:
ȘTEFAN ALEXANDRU CONSTANTIN számára (Bukarest, Románia)

A zsűri különdíja énekes szólista kategóriában:
BOLYKI SÁRA számára (Budapest, Magyarország)

A zsűri különdíja a legfiatalabb résztvevőnek:
JÓNÁS GÉZA nagybőgős számára (Egri János Jr. Group, Magyarország)

A zsűri különdíja a legeredetibb zenekarnak:
A NEMTI számára (Székesfehérvár, Budapest, Magyarország)

A zsűri különdíja a legjobb kíséretért:
GYÁRFÁS PÉTER zongorista számára (Budapest, Magyarország)

A zsűri különdíja a legjobb énekes improvizációért:
EGRI JÁNOS JR. számára (Egri János, Jr. Group, Budapest, Magyarország)